Dworek Dąbrowa

Dworek Dąbrowa to kameralny pensjonat w sercu Roztocza, magiczne miejsce na skraju dębowego lasu. Tutaj możecie oderwać się od codzienności  i wypocząć w ciszy przerywanej jedynie śpiewem ptaków.

Naszym Gościom oferujemy noclegi w 3-gwiazdkowym standardzie oraz możliwość skorzystania z restauracji, gdzie serwujemy dania kuchni staropolskiej i regionalnej. Zajmujemy się organizacją niezapomnianych wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Dworek sąsiaduje z terenem stadniny koni.

Dworek otacza zieleń, a do stawu z malowniczą wysepką dzieli go tylko parę kroków. Na wyciągnięcie ręki jest Stadnina Pod Lasem, gdzie goście mogą skorzystać z uroków jazdy konnej, kuligów lub przejażdżek tramwajem konnym. Na spacerach towarzyszyć Wam będą: nawoływania jastrzębi i szelest liści.

Stadnina koni

Pensjonat został ukończony w 2015, chociaż jego historia jest o wiele dłuższa. Dworek Dąbrowa to przeniesiony z Majdanu Górnego i zrekonstruowany przez nas wspaniały, drewniany budynek starej szkoły. Dzisiaj znowu służy, w nieco innej roli.


Dworek Dąbrowa to pensjonat o europejskim standardzie trzech gwiazdek.
Gościom zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu komfortowego pobytu.


Znajdziecie tu Państwo nie tylko wygodne zakwaterowanie, ale także smakowitą kuchnię i udogodnienia, takie jak: bezprzewodowy internet czy bogatą informację dla turysty. Niezwykłe usytuowanie Dworku w zacisznym zakątku Roztocza z jednoczesnym wygodnym dojazdem sprawia, że jest on idealnym miejscem wypadowym dla turystów, miłośników przyrody, pasjonatów botaniki i ornitologii, oraz dla grzybiarzy czy myśliwych.

 

Lokalizacja

Dworek Dąbrowa mieści się nieopodal drogi krajowej nr 17, 3 km od Tomaszowa Lubelskiego w kierunku Zamościa. Aby do nas dotrzeć, proszę na pograniczu lasu i wsi Dąbrowa Tomaszowska skręcić w asfaltową drogę wiodącą na zachód (w lewo, jeśli jedziecie od Tomaszowa Lubelskiego, w prawo, jeśli od Zamościa) i podążać nią aż do rozwidlenia. Tutaj wystarczy skręcić w prawo. Jako pierwszy zobaczycie Dworek, zaraz za nim zaczynają się tereny Stadniny Pod Lasem. Witamy!

ODLEGŁOŚCI
  • Warszawa - 294 km, w tym ok. 82 km drogi ekspresowej
  • Łódź - 378 km, w tym ok. 82 km drogi ekspresowej
  • Kraków (przez Rzeszów, Leżajsk i Tarnogród) - 303 km, w tym ok. 153 km autostrady oraz 10 km drogi ekspresowej
  • Rzeszów (przez Jarosław, Cieszanów, Narol) - 137 km; (przez Leżajsk i Tarnogród) - 145 km
  • Lublin (przez Piaski, Zamość) - 120 km

Zobacz na mapie

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń +48 782 002 308 lub napisz do nas