Kropki ozdobne Kropki ozdobne Kropki ozdobne Kropki ozdobne

DWOREK DĄBROWA OFERUJE MIEJSCA NOCLEGOWA DLA 21 OSÓB.

Wszystkie pokoje mają własne łazienki i wyposażone są w telewizor, lodówkę, telefon oraz radio.


W Dworku Dąbrowa czekają na Państwa także dwa dwupokojowe apartamenty, każdy z miejscami dla od 3 do 5 osób i z tarasem od południa.

Do dyspozycji gości jest także hall z wygodnymi kanapami na wspólną pogawędkę.

Pokaż galerię

Pokoje jednosobowe


Dworek Dąbrowa dysponuje dwoma pokojami jednoosobowymi.

Cena 110 zł. Osoba

Pokaż galerię

Pokoje dwuosobowe


W obiekcie mamy dwa pokoje dwuosobowe, jeden z możliwością dostawki (kanapa dwuosobowa rozkładana). Łóżka mogą tworzyć łóżko małżeńskie lub zostać rozsunięte.

Cena 170 zł. OsobaOsoba

Pokaż galerię

Pokój trzyosobowy


Słoneczny pokój dla trzech osób.

Cena 230 zł. Osoba Osoba Osoba

Pokaż galerię
Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 2 osobowej (kanapa)
Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 2 osobowej (kanapa)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 2 osobowej (kanapa)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 1 osobowej (fotel)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 2 osobowej (kanapa)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 2 osobowej (kanapa)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 2 osobowej (kanapa)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 2 osobowej (kanapa)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 1 osobowej (fotel)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 1 osobowej (fotel)Apartament Trzyosobowy z możliwością dostawki 1 osobowej (fotel)

Apartamenty


Dla wymagających gości przygotowaliśmy dwa apartamenty składające się z dwóch części: sypialni z łożem małżeńskim i strefą codzienną (stół jadalny, komoda, kanapa) oraz z jednoosobowej sypialni. W komfortowej przestrzeni jest miejsce nawet dla pięciu osób - możliwość dostawki jedno - lub dwuosobowej. Każdy z apartamentów posiada własny taras od południa.

Cena 290 zł. Osoba Osoba Osoba

Zapytaj o dostępność

Rezerwacja miejsc

(+48) 782 455 223

kontakt@dworekdabrowa.pl