Kropki ozdobne Kropki ozdobne Kropki ozdobne Kropki ozdobne

Dworek Dąbrowa to kameralny pensjonat w sercu Roztocza, magiczne miejsce na skraju dębowego lasu. Tutaj możecie oderwać się od codzienności i wypocząć w ciszy okraszonej jedynie śpiewem ptaków. Dworek otacza zieleń, a do stawu z malowniczą wysepką dzieli go tylko parę kroków. Na wyciągnięcie ręki jest Stadnina Pod Lasem, gdzie goście mogą skorzystać z uroków jazdy konnej, kuligów lub przejażdżek tramwajem konnym. Na spacerach towarzyszyć Wam będą: nawoływania jastrzębi i szelest liści.

Został ukończony w 2015, chociaż jego historia jest o wiele dłuższa. Dworek Dąbrowa to przeniesiony z Majdanu Górnego i zrekonstruowany przez nas wspaniały, drewniany budynek starej szkoły. Dzisiaj znowu służy, w nieco innej roli.


Dworek Dąbrowa to pensjonat o europejskim standardzie trzech gwiazdek.
Gościom zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu komfortowego pobytu.


Znajdziecie tu Państwo nie tylko wygodne zakwaterowanie, ale także smakowitą kuchnię i udogodnienia, takie jak: bezprzewodowy internet czy bogatą informację dla turysty. Niezwykłe usytuowanie Dworku w zacisznym zakątku Roztocza z jednoczesnym wygodnym dojazdem sprawia, że jest on idealnym miejscem wypadowym dla turystów, miłośników przyrody, pasjonatów botaniki i ornitologii, oraz dla grzybiarzy czy myśliwych.

Kontakt

(+48) 782 455 223

kontakt@dworekdabrowa.pl